BIZNES

Szybki kontakt

Kępiński Klub Sportowy Polonia

Aleja Marcinkowskiego 13a
63-600 Kępno

Email:
klub@kkspolonia.pl

Oferta marketingowa

Szanowni Państwo,
W imieniu Zarządu Klubu, zawodników oraz wszystkich kibiców mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sponsorską i zachęcić do podjęcia korzystnej dla obu stron współpracy.
Pasja zawodników, wiara z jaką grają oraz emocje jakie dostarcza sportowa walka – to elementy, które tworzą pozytywną energię wokół spotkań naszych drużyn. Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową w wielu krajach i ma najbardziej rozbudowane rozgrywki w skali świata. Na całym świecie w rozgrywkach bierze udział 265 milionów zawodników i zawodniczek należących do 207 lokalnych związków. W Polsce piłka nożna jest najpopularniejszym sportem. Obecnie, ponad 400 tys. Polek i Polaków grywa w nią regularnie, zaś miliony sporadycznie. Kępiński Klub Sportowy Polonia jest współtwórcą tych imponujących statystyk.
Obecnie, sport stał się niezbędnym narzędziem promowania swojej marki w świadomości społeczeństwa. Wykorzystuje on znane w psychologii mechanizmy transferu znaczeń kulturowych – sympatia, którą obdarzamy danego sportowca w prosty sposób zostaje przeniesiona na produkt wspierający go. Tradycyjne formy reklamy są odbierane coraz mniej pozytywnie. Społeczeństwo jest znużone ciągłymi kampaniami reklamowymi. W tym przypadku, naturalnym następcą jest reklama przez sport. Nie jest ona natarczywa ani agresywna – taki sposób przekazywania treści jest w pełni akceptowalny przez społeczeństwo.
Będzie to dla nas ogromny zaszczyt jeśli Państwa firma zechce dołączyć do grona naszych partnerów i w ten szczególny sposób reklamy promować swoją markę. Poniżej prezentujemy Państwu ofertę skierowaną głównie do firm, którym zależy na promocji swojego wizerunku w sposób skuteczny i efektywny. Z mojej strony pragnę zapewnić, iż dokonamy wszelkich starań, aby ewentualna współpraca przebiegała profesjonalnie i sprawnie.
Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę, iż nasza oferta nie wyczerpuje wszystkich form przekazu marketingowego, w związku z powyższym jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące innych metod promocji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, 

Karol Szubert
Prezes Zarządu
Kępińskiego Klubu Sportowego Polonia