KLUB MECENASÓW FUTBOLU

63-600 Kępno

klub@kkspolonia.pl

O Klubie

Klub Mecenasów Futbolu został powołany, z inicjatywy Prezesa Karola Szuberta, przez Zarząd uchwałą nr 8/02/2015 z dnia 15 lipca 2015 roku.  Jest to kolejna z inicjatyw mająca poprawić kondycję Polonii Kępno. Skupia wokół naszego stowarzyszenia prywatne osoby bądź firmy, którym zależy na dobru klubu i jego dalszym rozwoju. Deklarują się one do finansowego wsparcia poprzez wspieranie Klubu darowizną 600,00 zł rocznie płatne w całości jednorazowo, w czterech ratach kwartalnych, bądź dwunastu miesięcznych.

Głównymi celami funkcjonowania "KMF" jest wsparcie finansowe dla KKS "POLONIA" skupienie wokół stowarzyszenia ludzi pragnących go wspierać oraz pokazanie Klubu jako rzetelnego partnera biznesowego. Za otrzymaną pomoc Polonia Kępno nadaje członkom Klubu Mecenasów Futbolu specjalne przywileje określone w regulaminie Klubu. Serdecznie zachęcamy do wspierania naszej działalności.