AKTUALNOŚCI

29.10.2018 Rezerwy na zwycięskiej ścieżce
Po nieudanym początku sezonu drugi zespół zaczął wreszcie punktować. W ciągu dwóch ostatnich tygodni rezerwy zgarnęli komplet punktów w starciach ze Zrywem Kierzno i LZS Ostrówiec.

Oba mecze były zdecydowanie odmienne. Do meczu na sztucznym boisku Polonia przystąpiła mocno osłabiona, co próbował wykorzystać rywal. Do przerwy sztuka ta udawała się, bowiem przyjezdni prowadzili 1:0. Do 65 minuty zmarnowali oni całą masę sytuacji, które bez litości się zemściły. "Biało-niebiescy" wyrównali po akcji dwóch rezerwowych, a bohaterem został Patryk Schulz - autor dwóch trafień.

W ostatnim spotkaniu rywalem dla drugiej drużyny był walczący o awans do Klasy A LZS Ostrówiec. Do tego meczu Polonia przystąpiła wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny: Michałem Góreckim, Borysem Wawrzyniak, Jakubem Góreckim, Kacprem Skupniem oraz Maciejem Sikorą. Będąca w fatalnym stanie murawa w Ostrówcu sprawiła sporo problemów przyjezdnym, jednak z czasem złapali oni właściwy rytm. Udało się wykorzystać jedną z sytuacji, a autorem gola był Michał Górecki. Tuż po przerwie padło trafienie wyrównujące. Rezerwy jednak grały do końca i w ostatniej akcji meczu Filip Składnikiewicz zapewnił Polonii trzy punkty.

Kaliska Klasa B zakończyła już zmagania, jednak podopiecznych Adriana Kurzawy czeka jeszcze zaległy mecz z Masovią Kraszewice. Ewentualna wygrana pozwoli na zrównanie się punktami z czterema innymi zespołami i zbliżyć się na 7 punktów do będącego na 2 pozycji KS Hanulin. Pewnie po mistrzostwo ligi zmierza natomiast Lilia Mikstat, która z kompletem zwycięstw ma na koncie 27 punktów.
Pozostałe zespoły wróć do listy