AKTUALNOŚCI

09.12.2018 Polonia na podium
Centra wygrała Memoriał im. generała Edwarda Pastuszka. Ostrowianie podczas XVII edycji tego turnieju, rozgrywanego w Kobylej Górze, nie dali szans rywalom i zdobyli to trofeum. W finale Centra pokonała III-ligową Jarotę Jarocin 4:1. Polonia zajęła 3 miejsce.

Wcześniej ostrowianie bez problemu przebrnęli eliminacje grupowe, odnosząc komplet zwycięstw. W grupie drugiej sytuacja była bardziej skomplikowana zwłaszcza, że słabo rozkręcała się Polonia Kępno. Obrońcy trofeum zremisowali z Zefką 1:1 i przegrali z Jarotą 2:4. Na zakończenie rozgrywek grupowych pokonali Piasta Kobylin 4:0.

W meczu o 3 miejsce, który stał na wysokim poziomie kępnianie pewnie pokonali Victorię Ostrzeszów 4:1. W finale piłkarze trenera Mariusza Posadzego wygrali 4:1. Piąte miejsce w turnieju Pastuszka wywalczył Orzeł Mroczeń, który w decydującym starciu ograł 4:0 Zefkę Kobyla Góra. W spotkaniu o 7 miejsce Piast Kobylin pokonał LZS Doruchów 3:2. 

W składzie Polonii w porównaniu do ubiegłego roku zabrakło Filipa Latuska i Grzegorza Kubiszyna, którzy leczą urazy. Kępnianie zagrali w składzie: Damian Grondowy, Michał Górecki, Łukasz Walczak, Piotr Cierlak, Jakub Górecki, Miłosz Konieczny, Mateusz Gola, Remigiusz Hojka, Wojciech Drygas,

GRUPA I
POLONIA - ZEFKA 1:1
JAROTA - PIAST 0:0
POLONIA - JAROTA 2:4
ZEFKA - PIAST 2:2
POLONIA - PIAST 4:0
ZEFKA - JAROTA 0:1

GRUPA II
CENTRA – DORUCHÓW 3:0
VICTORIA - ORZEŁ MROCZEŃ 2:0
CENTRA – VICTORIA 2:0
DORUCHÓW - ORZEŁ MROCZEŃ 1:6
CENTRA - ORZEŁ MROCZEŃ 2:0
DORUCHÓW - VICTORIA 0:1

FINAŁY
o VII miejsce: PIAST – LZS DORUCHÓW 3:2
o V miejsce: ZEFKA – ORZEŁ 0:4
o III miejsce: POLONIA: VICTORIA 4:1
o I miejsce: JAROTA – CENTRA 1:4 
Pierwsza drużyna wróć do listy