AKTUALNOŚCI

03.02.2019 Kolejka sparingowa wygrana
Polonia pokonała OKS Olesno 2:1 w trzecim meczu sparingowym. Opolski IV-ligowiec postawił podopiecznym Bogdana Kowalczyka trudne warunki, lecz ostatecznie zszedł z murawy pokonany. Bramki dla kępińskiego zespołu zdobyli Leonardo Okeke i Remigiusz Hojka, który trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zaliczył Mateusz Jeziorowski.

Szkoleniowiec Polonii w sparingu w końcu mógł skorzystać z Bernarda Nudkonga, Łukasza Walczaka i Miłosza Koniecznego. Na liście kontuzjowanych nadal są Karol i Filip Latusek. Do treningów powróci niedługo Wojciech Drygas. Na dłuższy czas wypadł jednak Piotr Cierlak, który ze względu na wyjazd służbowy nie będzie do dyspozycji trenera aż do połowy marca.

Inną znajomą twarzą, która powróciła na kępińskiego boisko był Gracja Gacmaga, który przez kilka sezonów reprezentował Biało-niebieskie barwy, a teraz reprezentował OKS Olesno.

Polonia Kępno:
Grzegorz Kubiszyn, Mateusz Gola, Witold Kamoś, Kacper Skupień, Remigiusz Hojka, Jakub Górecki, Berdnard Ndukong, Miłosz Konieczny (Maciej Sikora), Łukasz Walczak (Filip Kucharski), Borys Wawrzyniak, Leonardo Okeke
Pierwsza drużyna wróć do listy